Jak wybrać hosting?

Wybór odpowiedniego hostingu nie należy do łatwych zadań. Nie wszyscy mają bowiem świadomość, jakie aspekty należy wziąć pod uwagę wybierając hosting www. Co zatem powinien posiadać właściwy serwer?

Decydując się na hosting warto zwrócić szczególną uwagę na stosunek ceny do możliwości danego serwera. Oczywiście zdecydowanie tańszym rozwiązaniem będą serwery współdzielone.

Osoby, które mają w planach przetwarzanie danych osobowych, koniecznie muszą upewnić się czy usługodawca podpisuje także umowę o powierzaniu danych osobowych.

Rekomendowane jest również sprawdzenie czy cena jest generalnie stała. Część firm ma bowiem na początku bardzo tani hosting, jednak jego przedłużenie jest bardzo kosztowne. Warto również mieć informację, gdzie dany usługodawca przechowuje dane.

Świetną opcją jest również przetestowanie działań supportu. Trzeba także dowiedzieć się czy usługodawca wykonuje kopie stron przynajmniej raz na 24 godziny. Można również zapytać się firmy hostingowej czy można skorzystać z okresu próbnego.

Masz swój hosting?

Masz swój serwer? Nie? To doskonale. Bo my mamy i z przyjemnością ci go udostępnimy. W naszej przestrzeni dyskowej twoja strona będzie czuła się jak w najlepszym hotelu – komfortowo i bezpiecznie. Hosting www to nasza specjalność. Chcesz sprawdzić? Zapraszamy do kontaktu na naszej stronie. A jeśli lubisz wyzwania, możesz spróbować zmierzyć się z nami. Kto odpowie na trzy zagadki zadane przez naszego firmowego smoka, ten dostanie hosting gratis. Jeszcze nie znalazł się śmiałek, który odpowiedziałby na wszystkie pytania prawidłowo, Ty możesz być pierwszy. Nie ścinamy głów, a zagadki są zupełnie do odgadnięcia… przynajmniej zdaniem naszego smoka. Każda jego głowa wymyśla jedną zagadkę. Nie próbuj ich jednak ucinać – o tym dowie się z łatwością twórca naszych domen i będziesz miał się z pyszna. Mówiąc krótko, nie chcielibyśmy być wtedy na Twoim miejscu. Tak czy owak, usługi internetowe oferowane przez naszą firmę są jedyne w swoim rodzaju, łączą wysoką jakość i niską cenę. Przekonaj się sam, już dziś.